بیوگرافی گروه ایهام
02/09/2019 تاریخ انتشار
متن آهنگ بغض از گروه ایهام

متن آهنگ بغض از گروه ایهام

بغض بی تو جای خالی ات انکار میخواهد فقط زندگی لبخند معنا دار میخواهد فقط چشم ها به اتفاق تازه عادت میکنند سر اگر عاشق شود دیوار میخواهد فقط بغض وقتی میرسد شاعر نباشی بهتر است بغض وقتی گریه شد خودکار میخواهد فقط چشم های خیسم امشب آبرو داری کنید مرد جایه گریه اش سیگار...

متن آهنگ حال من از گروه ایهام

متن آهنگ حال من از گروه ایهام

حال من گفته بودم میروی دیدی عزیزم آخرش سهم ما از عشق هم شد قسمت زجر آورش زندگی با خاطراتت اتفاقی ساده نیست رفتنت یعنی مصیبت زجر یعنی باورش حال من بعد از تو مثل دانش آموزیست که خسته از تکلیف شب خوابیده روی دفترش مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با...

متن آهنگ بزن باران از گروه ایهام

متن آهنگ بزن باران از گروه ایهام

بزن باران بزن باران ببار از چشم من بزن باران بزن باران بزن , بزن باران که شاید گریه ام پنهان بماند بزن باران که من هم ابری ام بزن باران پر از بی صبریم بزن باران که این دیوانه سرگردان بماند بهانه ای بده به ابر کوچکه نگاه من بر اوجه گریه ها فقط تو میشوی پناه من به داد...

ایهام

این گروه در سال 1396 با همکاری زانیار خسروی و مازیار لشنی تشکیل شد.

نخستین آهنگ از گروه ایهام در شهریور منتشر شد.این موزیک دارای فضای متفاوتی می باشد و از موفق ترین آثار تلفیقی موسیقی به حساب می آمد.

کلیپ قطعه بغض با بازی امیر آقایی، ویشکا آسایش و مانیا علیجانی توسط مجید فرهبد ساخته و همزمان با انتشار قطعه صوتی منتشر شد

قطعه بعدی گروه ایهام حال من نام داشت.این قطعه نیز مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار گرفت.

زانیار خسروی که تا پیش از این به دنبال مخاطبین نوجوان بود اینبار با این همکاری مخاطبین جوان تری را مورد هدف و رضایت قرار داد.و همکاری با موسیقی سنتی و صدای گرم و دلنشین مازیار لشنی او را در این امر کمک کرد.

قطعه بعدی گروه ایهام که بر افزوده شدن مخاطبین آن ها کمک بیشتری کرد قطعه بزن باران بود.قطعه ای با فضای بسیار لطیف و خاص مناسب حال و هوای بارانی.این قطعه بیش از هر قطعه دیگری از گروه ایهام به گوش مخاطبین رسیده و با بیش از 20 میلیون بازدید از جمله آثار پر مخاطب این گروه به شمار می رود.

ایهام فعالیت خود را با ترک جانا ادامه داد و این ترک نیز به زیبایی و لذت بخشی کارهای قبل بود.حال ایهام به یکی از پر طرفدار ترین گرو های موسیقی تبدیل شده بود.

قطعه بعدی چشمانت آرزوست بود که باز هم بیش از 15 میلیون بازدید داشت و به طور کلی از موفق ترین آثار تلفیقی ایرانی به شمارش در آمد.

دریا و نگار دو اثر دیگر این گروه است که به فاصله کوتاهی از یکدیگر به انتشار در آمدند.آثار این گروه مورد تایید بسیاری از مردم و اهالی هنر بوده و گاها در تیزر های تبلیغاتی و بخشی از فیلم ها استفاده میشود.

ایهام سپس با فاصله بیشتری از دفعات قبلی قطعه دنیای بعد از تو و حالا شهزاده بی عشق را به اشتراک گذاشته اند.

در تیزر تبلیغاتی فیلم بمب نیز از قطعه حال من استفاده شد و سپس بخش هایی از این فیلم به قالب موزیک ویدیو قطعه حال من در رادیو جوان پخش شد.

پیشنهاد جالب !  متن موزیک آهنگ شهزاده بی عشق از ایهام

1 دیدگاه

  1. نيلوفر

    خوب بود!

    پاسخ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code