معرفی قوی ترین دک های مناسب کلش رویال برای آرناهای ۸ به بالا
11/02/2018 تاریخ انتشار
جواب کامل بازی کلمانه تا آخرین مرحله

جواب کامل بازی کلمانه تا آخرین مرحله

جواب کامل بازی کلمانه : ۱- شهر، شیر، شیره، ریشه، ریش ۲- برگ، برگه، بره، گره، گربه ۳- ادم، مداد، دما، داد، دام ۴- اهن، گناه، نگاه، اهنگ ۵- لحیم، حمل، میل، محل، حلیم ۶- تمشک، مشک، تشک، شکم، مشت ۷- مدار، ادم، دام، رام، مراد، مادر ۸- دختر، خرد، رخت، ترد، درخت ۹- قالب،...

قوچ سوار کلش رویال – معرفی کارت جدید کلش رویال ram rider

قوچ سوار کلش رویال – معرفی کارت جدید کلش رویال ram rider

قوچ سوار کلش رویال کارت جدیدی که با عنوان ram rider به این بازی اضافه شده است از قابلیت های این کارت می‌توان به لجندری بودن و آن قدرت نسبتا بالای آن در تحمل ضربه و تخریب ساختمان های حریف دانست ضمن اینکه خود سوارکار برخلاف خوک سوار قابلیت تیر اندازی از راه دور را دارد...

جواب بازی رولت بخش آبنبات ، جواب کامل تمامی مراحل بازی رولت

جواب بازی رولت بخش آبنبات ، جواب کامل تمامی مراحل بازی رولت

جواب بازی رولت بخش آبنبات : بخش مربا - بخش شیرینی - بخش آبنبات ۱- آبی، صورتی، قهوه ای، سیاه، زرد، سرمه ای، خاکستری ۲- منچ، مار و پله، تخته نرد، روپولی ۳- مربع، دایره، مستطیل، مثلث، لوزی، ذوزنقه، بیضی ۴- کارد، چنگال، قاشق، بشقاب، پارچ، لیوان ۵- مرداب، اقیانوس، خلیج،...

 

اگر به دنبال دک های مناسب برای پیشرفت در بازی و به دست آوردن کاپ هستید با ما همراه باشید و این مطالب را مطالعه کنید.و نظرات و نتایج خود را به ما ابلاغ فرمایید.

دک اول

balloon.png executioner.png IceSpirit.png miner.png
PEKKA.png skeletons.png tornado.png zap.png
این دک دارای 3.4 اکسیر می باشد و اکسیر بسیار مناسبی دارد.و بسیار مناسب برای حمله و دفاع می باشد

بالون:می تواند یک حمله ی بسیار مناسب زمانی p.e.k.k.a در حمله است وارد کند.به گونه ای که تمام نیروهای مقابل مشغول حمله و مبارزه با پکا میشوند و بالن به تنهایی قلعه را نابود می کند.

طوفان:از طوفان به خوبی میتوان برای کشاندن دشمنان به کینگ تاور برای فعال کردن این برج استفاده کرد و بهترین گزینه ی دفاع در این دک و حتی گاهن حمله به حساب می آید.

ماینر:ماینر اگر به خوبی استفاده شود میتواند بخش قابل قبولی از قلعه مقابل را نابود کند.ترکیب ماینر و بالون زمانی که پکا پشتیبانی می کند میتواند آسیب پذیر ترین حالت برای قلعه های طرف مقابل باشد.

پکا:پکا در این ترکیب کارتی بسیار واکنش پذیر است به گونه ای که در حمله های سنگین به خوبی می تواند از قلعه ها دفاع کند.و در حمله هم میتواند پشتیبان بسیار عالی برای سایر کارت ها باشد.

زپ:از قدرتمند ترین و موثر ترین اسپل ها در امر دفاع و پشتیبانی از سایر کارت ها در حمله می باشد.استفاده از این کارت برای پشتیبانی از بالن و پکا در این ترکیب بسیار مناسب است.به علاوه میتوانید از زپ برای آسیب رساندن مستقیم به قلعه ها و از بین بردن شارژ بعضی کارت ها مثل پرنس استفاده کرد.

اسکلت:کارتی با اکسیر 1 که برای پایین آمدن اکسیر بسیار مناسب است.از این کارت در دفاع و گاهن پشتیبانی حمله در پشت پکا استفاده می شود.

روح یخی:این نیرو میتواند به رمان 2 ثانیه تمام کارت های حریف رو به حالت یخ زده تبدیل کند.و با اکسیر پایینی که دارد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این دک باشد.

اعدام کننده:این کارت در کنار زپ تنها کارت های هوایی زن این ترکیب هستند و استفاده از آن واجب است.به علاوه بر این که در دفاع استفاده میشود و بسیار پر کاربرد است می تواند در حمله نیز بسیار موثر باشد.

پیشنهاد جالب !  جواب بازی رولت بخش مربا ، جواب کامل تمامی مراحل بازی رولت

دک دوم

archers.png fireball.png Goblin_Gang.png hog_rider.png
minion_horde.png mortar.png valkyrie.png zap.png
این دک دارای اکسیر 3.6 می باشد و اکسیر به نسبت مناسبی دارد و امر دفاع دک بسیار خوبی است.

مرتار:مرتار یک گزینه ی مناسب هم در امر دفاع و هم در امر حمله است و میتواند بستگی به شرایط بازی کارکرد آن تغییر کند.در زمان حمله و شروع باری اگر از آن به خوبی دفاع شود میتواند بخشی زیادی از قطعه مقابل را مورد آسیب قرار گیرید.

فایر بال:فایربال اسپلی است که در این دک بسیار موثر عمل می‌کند و با هدف هم دفاع هم حمله مورد استفاده قرار می‌گیرد. از فایربال می‌توانید برای پشتیبانی از هوگ و سایر نیرو ها و آسیب زدن مستقیم به تاور و ساختمان های دشمن هم استفاده کنید. بهترین شرایط استفاده از فایربال مربوط به زمانی می‌شود که بتوانید در امر پشتیبانی از نیروها به قلعه فرد نیز آسیب بزنید.

والکری:در امر دفاع بسیار مناسب بوده و به علت نیرو و خون زیادش می تواند در ادامه حرکت به حمله کمک کند.در حمله هم بیشتر برای پشتیبانی هوگ از آن استفاده میشود.

مینیون:از میان نیروی بسیار مهم در این بازی است.می تواند از حمله های هوایی همچنین حمله های نیرو های بزرگ همچون گولم و جاینت دفاع کند.در صورت اسپل نداشتن طرف مقابل از آن برای حمله های بزرگ نیز می توان استفاده کرد.

زپ:در حمله برای پشتیبانی هوگ و دفاع بسیار مناسب است.

آرچر:آرچر در این ترکیب بیشتر به عنوان همایت کننده ی هوگ و مرتار استفاده می شود و بیشتر هدف دفاع است.

گوبلین گنگ:کارتی بسیار مناسب برای این ترکیب صرفا در امر پشتیبانی از هوگ به علاوه حمله و دفاع است.این کارت مقابل تیر کمان و زپ بسیار ضعف پذیر است.پس بهتر است سنجیده آن را انتخاب کنیم.

هوگ:و اما هوگ رایدر برگ برنده ی ما در این بازی.اگر از این کارت به خوبی پشتیبانی شود و در مواقع مناسب از آن استفاده شود می تواند برد مارا تضمین کند.

دک سوم

elixir_collector.png executioner.png golem.png inferno-dragon.png
night_witch.png tornado.png valkyrie.png zap.png
اکسیر دک 4.5 میباشد و به نسبت دک های بالا بسیار زیاده بوده اما اگر از این دک به خوبی استفاده شود از 2 دک دیگر موفق تر خواهد بود.

اینفرنو دراگون:بهترین روش استفاده از این کارت این است که این کارت به تاور طرف مقابل برسد و ضربات دنباله دار آن قلعه را نابود کند.پس به ایده ی استفاده از آن پشت گولم است.موقع رسیدن آن به قلعه اصلی استفاده از زپ یا طوفان را فراموش نکنید.

پیشنهاد جالب !  قوچ سوار کلش رویال - معرفی کارت جدید کلش رویال ram rider

گولم:برگ برنده این بازی است به شرطی که از آن به خوبی پشتیبانی شود و نایت ویچ و اعدام گر بهترین گزینه هستند زپ نیز باید همیشه آماده باشد

زپ:زپ نیز امر به سزایی در مقوله دفاع و پشتیبانی در حمله دارد.

جادوگر شب:این کارت نیز از کارت های پشتیبان است و در دفاع نیز به خوبی می تواند خود و خفاش هایش کمک کننده باشند.استفاده از آن پشت گولم بهترین ترکیب به کار گیری آن است.

والکری:این کارت هم نیاز به تعریف ندارد و از کارت های مهمی است که امتحان خود را بارها و بارها در دک های مختلف پس داده است.اما صرفا این کارت در این ترکیب هدف دفاعی دارد.

طوفان:استفاده مناسب از این کار می تواند خلا نیروهای دفاعی را جبران کند و اگر با آن قلعه اصلی را فعال کنیم دیگه چه بهتر.حتی در اون حمله نیز می توانیم نیروهای فرد مقابل را به کنار رانده و قلعه ها را بی دغدغه نابود کنیم.

اعدام گر:این کارت پشتیبان بسیار خوبی برای گولم است و ترکیب این دو می تواند یکی از نابود گر ترین ترکیب های بازی باشد.البته به علت هوایی زن بودن آن و قدرت زیادش از آن در حمله هم باید استفاده کنیم.

اکسیر ساز:ترکیب ما دارای میانگین اکسیری بالایی است و این کارت میتواند کمک بسیار زیادی به ما در راستای بهبود این خلا ببخشد.پس از استفاده از آن در اولین بشتابید.

 

حتما در فرصت های بعدی دک های بیشتری پیشنهاد خواهیم داد.با ما همراه باشید

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code