سررسید ارزان – سررسید تبلیغاتی – سالنامه ارزان
سررسید , سررسید تبلیغاتی , سررسید ارزان
10/02/2018 تاریخ انتشار
نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) نرم افزار انبارداری یکی از زیر مجموعه نرم افزار های لجستیک می باشد که وظیفه اصلی آن مدیریت گردش کالا از زمان درخواست تا تحویل است و با نرم افزار های دیگر  نظیر حسابداری، دارایی ثابت، تامین، فروش، تولید و… ارتباط دو طرفه دارد....

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی   کوه رو میذارم رو دوشم رخت هر جنگ رو می‌پوشم موج رو از دریا می‌گیرم شیره سنگ رو می‌دوشم میارم ماه رو تو خونه می‌گیرم باد رو نشونه همه خاک زمین رو می‌شمارم دونه به دونه اگه چشم‌هات بگــــن آره هیچکدوم کاری نـــداره اگه چشم‌هات...

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی   آهنگ بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیشی شاعر : یغما گلرویی آهنگ ساز : سیاوش قمیشی تنظیم : اروین خاچیکیان آلبوم بی سرزمین تر از باد ﺻﻮرت ﻋﻜﺲِ ﺗﻮ آﻟﺒﻮم ﺧﻴﺴﻪ ‫دوﺑـﺎره ﺧـﺎﻃﺮه ﺗـﻮ ﺑـﻮﺳﻴﺪم ‫اﻳﻦ ﺳﻮال ﺑﻲ ﺟﻮاﺑﻮ از ﺧﻮدم ‫ﺗـﺎ ﺣـﺎﻻ...

هدایای تبلیغاتی از تولید به مصرف!

هدایای تبلیغاتی

قطعا یکی از موارد محکم تر کردن روابط بین اشخاص تقدیم کردن هدیه است .
هدیه میتواند انواع مختلفی داشته باشد ولی باید به نوعی باشد که کاربردی باشد و دوام زیادی داشته باشد.
مواردی که می تواند به عنوان هدیه کاربرد داشته باشد می تواند اعم از : ساعت مچی، ساعت دیواری ، ست خودکار و خودنویس ،لوازم التحریر، کیف چرم و یا کیف سمیناری و انواع لوازم کاربردی که بسته به شخصی که شما می خواهید هدیه را تقدیمش کنید میتواند گزینه های مختلفی در پیش روی شما باشد .
یک دیگر از جنبه های هدیه دادن قیمت هدیه است. به این صورت که هدیه نباید زیاد گرانقیمت باشد و نه زیاد ارزان قیمت که موجب برخورد منفی از سمت مقابل شما باشد . می توانید بسته به نوع هدیه ای که می خواهید انتخاب کنید قیمت را برای آن در نظر بگیرید و قبل از آن بودجه خودتون رو در نظر داشته باشید .
امروزه در ارگان ها و شرکت ها در کنفرانس ها به افرادی که در آن سمینار یا کنفرانس شرکت کرده اند هدایایی تقدیم می کنند تا بتواند یک خاطره ماندگار برای آنها از آن همایش داشته باشند .

ساعت تبلیغاتی :

بیشتر هدایا که در این مراسم استفاده میشود : ساعت رو میزی ، ساعت دیواری و یا خودکار است که بر روی آن ها لوگو و طرح شرکت را چاپ می کنند تا در هنگام استفاده از آنها آن شرکت یا ارگان برای آنها تداعی شود .

ساعت دیواری تبلیغاتی

در تمام این هدایا بعضی از افراد از  هدایای الکتریکی استفاده میکنن . مواردی مانند پاور بانک ، فلش و یا هدست استفاده می کنند .

هدیه دادن همیشه همراه با مناسبتی خاص است . میتواند در یک عید ، مناسبتی خاص ، سالگرد یک خاطره خوش و یا حتی شما می تواند بدون هیچ مناسبتی و فقط به دلیل نزدیک تر شدن افراد به همدیگر و برقراری حس خوب بین اشخاص هدیه دادن را در نظر بگیرید . چون هیچ شخصی پیدا نمیشود که از هدیه گرفتن خوشحال نشود و حس خوبی نسبت به این موضوع پیدا نکند.

در دسته بندی قیمت هدیه ها می توان به مواردی مانند جاسوئیچی و یا خودکار که بیشتر در سمینار ها و نمایشگاه ها استفاده میشود که با چاپ لوگو و اسم شرکت بر روی آنها عرضه می شود  بعد از آنها می توان به ساعت های رومیزی و دیواری و سررسید اشاره کرد . و بعد از آن می توان به گرانقیمت ترین هدیه به ست هدیه مدیریتی اشاره کرد، این هدیه یک پک است که دارای موارد متعددی است مانند : خودکار و خودنویس،پاور بانک، سررسید نفیس ویا در مواردی دیگر لوازمی مانند اتو مو ، سشوار ، اتو مسافرتی و مواردی دیگر است.

میناکاری و خاتم کاری :

در مواردی دیگر شما می توانید از هدایی نفیس دیگری استفاده کنید. این موارد تابلو ، گلدان و ظروف خاتم کاری یا مینا کاری است این موارد می تواند از نظر قیمت بالایی که دارند در مواردی خاص استفاده شوند و یا به عنوان یادگاری بسیار نفیس به یکی از عزیزان یا مدیران به عنوان جایزه به نفرات برتر یک مسابقه اهدا شود . هدایای خاتم کاری و مینا کاری یک نکته مثبت دیگر که دارند به دلیل عامه پسند بودن این هدیه می تواند مورد استقابل بیشتر افراد قرار بگیرد و قطعا کسی که این هدیه را دریافت می کند این هدیه را در بهترین موقعیت منزل خود و یا دفترکار خود قرار می دهد تا همیشه در نظر ها قرار بگیرد و دیده شود و شما می تواند با اهدای این نوع هدیه همیشه در خاطر شخصی که به آن هدیه تقدیم شده ماندگار می شوید.

در کنار این لوازم تندیس ها نیز کاربرد دارند شما می توانید با چاپ متن دلخواه خود و نام طرف مقابل نیز یک هدیه ماندگار برای شخص به ارمغان بیاورد و در بهترین قسمت های منزل و محل کار قرار بدهند

خودکار و روان نویس

امروزه با اینکه تکنولوژی پیشرفت زیادی کرده است و بیشتر افراد با تایپ کردن در موبایل و یا لب تاب و کامپیوتر شخصی خود نامه های خود را ارسال میکنند ، ولی باز هم هستند کسانی که متن های خود را در قالب مقاله و یا نامه می نویسند .

پیشنهاد به عنوان بهترین هدیه میتواند به افراد خودکار و یا خودنویس نفیس باشد که قطعا مورد پسند همه است و از جمله مواردی است که همیشه شخص آن را با خود به همراه دارد و موارد استفاده از آن زیاد است قطعا هر کسی که با یک خودکار و یا روان نویس نفیس بخواهد متنی را بنویسد و یا برگه ای را امضا کند هدیه شما می تواند حس خوبی را به ان شخص منتقل کند

ست نفیس

همیشه افرادی هستند که به شعر و فال علاقه زیادی دارند و همیشه در منزل و یا محل کار خود کتاب شعر های زیادی دارند و بعضی اوقات که وقت آزاد دارند به سراغ آنها رفته و آنها را مطالعه می کنند و یا در جمع آنها را برای افراد حاضر در جمع می خوانند . بهترین پیشنهاد برای هدیه به این افراد می تواند ست کتاب نفیس باشد. ست نفیس معمولا دارای کتاب های غزلیات حافظ، بوستان و گلستان سعدی ، یک عدد ذره بین، قرآن کریم و در بعضی از ست ها کتاب اشعاری از برخی از شاعران نامی ایران قراردارد. این ست کتاب ها دارای بسته بندی بسیار زیبا و شکیل دارد که بعضی از این بسته بندی ها جنس بیرونی بسته بندی از چوب و داخل آن از مخمل مرغوب استفاده شده است . و البته خود کتاب از برگه های روغنی و یا برگه های مقاوم و مرغوب استفاده شده است و جنس جلد آن نیز بسیار مقاوم و زیبا است . پس می تواند یک هدیه زیبا برای افراد هنر دوست و اهل شعر باشد

ست نفیس

ست نفیس

سررسید ارزانسررسید تبلیغاتیسالنامه ارزان

امروزه هدایای تبلیغاتی جزو مهم ترین اصول تبلیغات و برندینگ یک شرکت و یک مجموعه می باشد. سررسید یا سالنامه، جزو هدایای تبلیغاتی پر طرفدار در ایران می باشد. پیک خرید سررسید یا زمان خرید سررسید از آذر ماه تا فروردین ماه سال آینده همان سال می باشد و معمولا اکثر شرکت ها در این بازه زمانی اقدام به خرید سررسید می کنند.

سررسید های تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سررسید وزیری

سررسید وزیری

سررسید وزیری

سررسید های وزیری جرو محبوب ترین نوع سررسید در بازار می باشد. این نوع سررسید به دلیل قیمت بسیار مناسب، طراحی زیبا و طول صفحات با ابعاد 24*17 سانتی متر پاسخ گوی نیاز ها و برنامه ریزی های یک شرکت برای یک سال آینده می باشد. هرچند برخی از مجموعه ها و شرکت ها ابعاد کوچک سالنامه را ترجیح میدهد.

سررسید رقعی

سررسید رقعی

سررسید رقعی

سررسید های رقعی بسیار خوش دست بوده و ابعاد آن ها مقداری از سررسید وزیری کمتر می باشد. ابعاد حدودی این نوع از سررسید های تبلیغاتی 21*15 سانتی متر می باشد . پس از سررسید های وزیری جزو محبوبترین سررسید های بازار به حساب می آیند.

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی

طرفدار این نوع از سررسید ها معمولا شرکت های تازه تاسیس و شرکت های دانش بنیان می باشد. زیرا این نوع از سررسید به دلیل طراحی زیبا و ابعاد مناسب و تفاوت رنگ کاغذ آن با دیگر سررسید ها متفاوت می باشد.

ابعاد سررسید های اروپایی 21*10 سانتی متر بوده وخوش دستی یکی از عواملی است که اکثر شرکت ها به آن علاقه مند می شوند.

سررسید پالتویی

سررسید پالتویی

سررسید پالتویی

همه چیز از اسم این سررسید پیداست،این نوع از سالنامه ها دارای ابعاد کوچکتری نسبت به سایز سررسید ها برخوردار است.طبیعتا اگر حجم محتوا یا متن برای شما در اولویت باشد به سررسیدی نیزپاز دارید که حجم زیادی داشته باشد و بتوانید یادداشت های زیادی در آن قرار دهید و پیشنهاد می شود از سررسید وزیری استفاده نمائید.

ابعاد سررسید های پالتویی 10*17 سانتی متر می باشد.

سررسید اختصاصی

سررسید های اختصاصی با همه سررسید ها متفاوت است در این نوع از سررسید؛ همه جیز متفاوت است، به عنوان مثال جلد سررسید می تواند لوگوی شرکت یا مجموعه شما باشد و یا در صفحات آن میتوان لوگوی دلخواه و طرح مورد نیاز شمارا چاپ کرد.

سررسید ارزان

بودجه اولین موضوعی است که شرکت های تازه کار و کسب و کار های کوچک مد نظرشان است. سررسید های ارزان ابن سینا برای این دسته از شرکت ها طراحی شده است. قطع این دسته از سررسید ها ویزیری بوده و جلد سلفونی دارد. سررسید ارزان ابن سینا سال 96-97 با کمترین قیمت در سر تا سر کشور، با قیمت 3700 تومان به فروش رفت.سررسید ارزان به مشتریانی پیشنهاد می شود که قصد ندارند زیاد برای تبلیغات بودجه بگذارند و تبلیغات هدفمند انجام دهند.

سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجموعه سررسید و هدیای تبلیغاتی ابن سینا تمام خدمات سفارش و چاپ را بر عهده دارد و با دارا بودن چاپ خانه اختصاصی متعهد می شود که در سریع ترین زمان ممکن هدیه تبلیغاتی شما عزیزان را تحویل دهد.

 

ادرس : مشهد – سه راه دارایی نبش امام خمینی ۳۰ فروشگاه ابن سینا

شماره :
۰۹۱۵۸۰۰۳۵۴۵
۰۵۱۳۸۵۴۱۵۰۰

 

 

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

برچسب ها :