نکات طراحی کارت ویزیت
نکات طراحی کارت ویزیت
07/09/2018 تاریخ انتشار
نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) نرم افزار انبارداری یکی از زیر مجموعه نرم افزار های لجستیک می باشد که وظیفه اصلی آن مدیریت گردش کالا از زمان درخواست تا تحویل است و با نرم افزار های دیگر  نظیر حسابداری، دارایی ثابت، تامین، فروش، تولید و… ارتباط دو طرفه دارد....

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی   کوه رو میذارم رو دوشم رخت هر جنگ رو می‌پوشم موج رو از دریا می‌گیرم شیره سنگ رو می‌دوشم میارم ماه رو تو خونه می‌گیرم باد رو نشونه همه خاک زمین رو می‌شمارم دونه به دونه اگه چشم‌هات بگــــن آره هیچکدوم کاری نـــداره اگه چشم‌هات...

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی   آهنگ بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیشی شاعر : یغما گلرویی آهنگ ساز : سیاوش قمیشی تنظیم : اروین خاچیکیان آلبوم بی سرزمین تر از باد ﺻﻮرت ﻋﻜﺲِ ﺗﻮ آﻟﺒﻮم ﺧﻴﺴﻪ ‫دوﺑـﺎره ﺧـﺎﻃﺮه ﺗـﻮ ﺑـﻮﺳﻴﺪم ‫اﻳﻦ ﺳﻮال ﺑﻲ ﺟﻮاﺑﻮ از ﺧﻮدم ‫ﺗـﺎ ﺣـﺎﻻ...

نکات طراحی کارت ویزیت

اگر به عنوان یک طراح گرافیک به شما سفارش طراحی داده میشود ، باید نکات طراحی کارت ویزیت را بدانید.

ما در آسوده وب هم آموزش میدهیم هم فایل های لایه بازی که طراحی کردیم را برای شما عزیزان طراح در بخش فروشگاه سایت قرار میدهیم.

شما اگر تایم طراحی را ندارید میتوانید با خرید آن فایل ها ، از قبیل کارت ویزیت لایه باز ، تراکت لایه باز و یا …. تنها با شخصی سازی و ویرایش نیاز مشتری خود را رفع کنید.

حال به نکات زیر برای طراحی کارت ویزیت توجه کنید.

نکات طراحی کارت ویزیت

نکات طراحی کارت ویزیت

نکات طراحی کارت ویزیت

1. عکسی را مورد استفاده قرار دهید که نشان دهنده کار، محصول و شرکت مشتری باشد.

2. در طراحی کارت ویزیت بایستی اسم فروشگاه، کمپانی و … (نام برند) را با فونت بزرگتر و خواناتر از بقیه عناوین و… نوشت تا اولین چیزی باشد که چشم مشتری با آن رو به رو می شود.

3. طراح باید مطمئن باشد کارت مشتری از روش ها و راه های لازم برای ارتباط برقرار کردن با افراد برخوردار است، به عنوان مثال :

  • نام شرکت
  • آدرس پستی
  • موبایل و تلفن ثابت
  • fax
  • url سایت
  • همچنین email

فراموش نکنید بودن اسم خود مشتری به اندازه نام شرکت در کارت ویزیت مهم می باشد .

4. از رنگ بندی مناسب برای text ها و اطلاعات درج شده در کارت بهره ببرید ،  تا دیدگان مشتری در کوتاه ترین تایم لازم قادر به تفکیک کردن قسمتهای مهم و قسمت های دیگر کارت ویزیت باشد.

پیشنهاد جالب !  جواب تمام مراحل بازی موش موشی

5. اطمینان حاصل کنید کارت ویزیتی که طراحی برای مشتری طراحی میکنید به خوبی برند یا نام تجاری مشتری را تصریح و توصیف می کند.

6. متن هایی انتخاب نکنید که مشتریان متوجه منظور و کلام آن نباشند ،  زیرا باعث آزار مشتری و در نتیجه از دست دادن آن می شود.

7.سعی کنید محیط کارت ویزیت حدالمکان ساده و شیک باشد تا محیطی شلوغ …

8. سعی کنید از وکتورها و آیکون های زیبا و متناسب با رنگ بندی کارت استفاده کنید.

9. سعی کنید از فونت های زیبا برای طراحی شکیل تر در طراحی کارت ویزیت استفاده کنید.

10. سعی کنید کارت ویزیت را به صورت پشت و رو طراحی کنید ، این امر باعث می شود نکات مهم و قابل توجه خود را با مانور بیشتری در پشت کار تشریح کنید.


در طراحی کارت ویزیت ، شکبه های اجتماعی را فراموش نکنید

سعی کنید با استفاده از آیکون های زیبایی شبکه های احتماعی ، آدرس صفحات مجازی خود را در کارت ویزیت قید کنید ، این امر باعث میشود همیشه و همه جا به مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

بهترین روش و راه حل این است که آدرس تمامی صفحات شما یکی باشد ، آیکون ها را در کنار هم بگذارید و فقط یک نام کاربری از صفحات مجازی خود را درج کنید.

 


سعی کنید طراحی کارت ویزیت به گونه ای باشد که مشتری حتما برای یک بار هم که شده با شما تماس بگیرد

کارت ویزیت یکی از چندین قدم اولیه جذب مشتری می باشد ، باید به گونه طراحی کنید که مشتری برای یک بار هم که شده با شما تماس بگیرید.

پیشنهاد جالب !  خرید و فروش زمین در گیلان (تبلیغات)

اکثر افراد موفق در حوزه کسب و کار ، بعد از تماس مشتری ، با قدرت بیان بالا و روابط عمومی منحصر به فرد ، شروع به جذب مشتری میکنند.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code