پیمانکار ساختمان و نیروی کار ساختمان | قیمت مصالح ساختمان
پیمانکار ساختمان و نیروی کار ساختمان | قیمت مصالح ساختمان
12/17/2018 تاریخ انتشار
نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) نرم افزار انبارداری یکی از زیر مجموعه نرم افزار های لجستیک می باشد که وظیفه اصلی آن مدیریت گردش کالا از زمان درخواست تا تحویل است و با نرم افزار های دیگر  نظیر حسابداری، دارایی ثابت، تامین، فروش، تولید و… ارتباط دو طرفه دارد....

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی   کوه رو میذارم رو دوشم رخت هر جنگ رو می‌پوشم موج رو از دریا می‌گیرم شیره سنگ رو می‌دوشم میارم ماه رو تو خونه می‌گیرم باد رو نشونه همه خاک زمین رو می‌شمارم دونه به دونه اگه چشم‌هات بگــــن آره هیچکدوم کاری نـــداره اگه چشم‌هات...

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی   آهنگ بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیشی شاعر : یغما گلرویی آهنگ ساز : سیاوش قمیشی تنظیم : اروین خاچیکیان آلبوم بی سرزمین تر از باد ﺻﻮرت ﻋﻜﺲِ ﺗﻮ آﻟﺒﻮم ﺧﻴﺴﻪ ‫دوﺑـﺎره ﺧـﺎﻃﺮه ﺗـﻮ ﺑـﻮﺳﻴﺪم ‫اﻳﻦ ﺳﻮال ﺑﻲ ﺟﻮاﺑﻮ از ﺧﻮدم ‫ﺗـﺎ ﺣـﺎﻻ...

چرا قیمت مصالح ساختمانی همواره در حال تغییر است

قیمت مصالح ساختمانی جزو آن دسته از اقلامی است که به صورت غیر مستقیم روی زندگی افراد جامعه اثر خواهد گذاشت، البته که اگر شما یک پیمانکار ساختمانی یا نیروی کار ساختمان باشید به صورت مستقیم با این قیمت رو به رو هستید و به صورت مستقیم در کسب و کار شما تاثیر گذار خواهد بود.

مصالح ساختمانی مانند فولاد، شن و ماسه، مس، آهن و… همواره در طول تاریخ مورد استفاده‌ی همه‌ی پیمانکاران ساختمانی بوده‌اند و افراد زیادی شامل نیروی کار ساختمان ، مهندسین، طراحان، معماران و… با آن سروکار دارند، پس چندان عجیب نیست افراد زیادی در تکاپوی اطلاع از قیمت مصالح ساختمانی باشند، در ادامه‌ی این مقاله با هم دلایل این نوسان قیمت را بررسی کرده و یک راهکار مناسب برای اطلاع از نرخ مصالح ساختمانی با شما در میان خواهیم گذاشت.

تاثیر کالاهای وارداتی در نوسان قیمت مصالح ساختمانی

مانند هر کالای دیگری برخی از مصالح ساختمانی مورد نیاز در کشور ما نیز می‌توانند از خارج از کشور تامین شوند، عوامل بسیار زیادی در این تغییرات قیمت موثر هستند، به عنوان مثال روابط سیاسی کشورها، نرخ دلار، هزینه‌ی ترانزیت، برند مصالح و…

کاملا بدیهی است یک پیمانکار ساختمان مصالح مورد نیاز خود را با توجه به کیفیت، قیمت و پارامترهای مختلف دیگر انتخاب کند، پس با توجه به انتخاب مصالح توسط پیمانکاران و نیروی کار ساختمانی نرخ مصالح نیز متفاوت خواهد بود.

تاثیر کمبود مصالح در تعیین هزینه

علاوه بر مورد بالا، برخی از مصالح در بخش‌هایی از دنیا کمیاب‌تر هستند، به عنوان مثال این امکان وجود دارد که مس در یک ناحیه‌ی جغرافیای کمیاب بوده و پیمانکاران ساختمانی مجبور به واردات آن باشند، بنابراین همین مورد تاثیر به‌سزایی در تعیین نرخ مصالح ساختمانی خواهد گذاشت.

اگر شما یک نیروی کار ساختمانی باشید مطمئننآ خودتان با این موارد دست و پنجه نرم کرده‌اید، در زمان کمبود مصالح،‌ هزینه‌ها به شدت افزایش یافته و دچار نوستانات مختلفی می‌شوند.

تاثیر وجود افراد واسطه در افزایش هزینه‌ی مصالح

مانند هر صنعت دیگری، صنعت ساختمان سازی نیز واسطه و سوداگرانی دارد، به عنوان مثال این افراد مطالح را از تامین کنندگان اصلی خریده و آن را با قیمتی بالاتر در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهند، تنها راه حل مقابله با اینگونه افراد استفاده از یک سیستم جامع و کامل می‌باشد که دارای یک بانک اطلاعاتی قوی بوده و بتواند به صورت صحیح و اصولی پاسخ‌گوی نیاز نیروهای کار ساختمانی و پیمانکاران باشد.

توصیه‌ی ما به شما، استفاده از اپلیکیشن ساختمان‌یار در این زمینه است، این اپلیکیشن رابط بین تامین کنندگان و پیمانکاران ساختمانی بوده و قادر است در بررسی قیمت مصالح ساختمانی و تهیه‌ی آن‌ها و همچنین استخدام نیروی کار ساختمان به شما کمک کند، اگر شما نیز یک پیمانکار ساختمانی هستید حتما از این اپلیکیشن استفاده کنید، بدین ترتیب می‌توانید با همکاران خود، یعنی شاغلین صنعت ساختمان به بحث و گفتگو پرداخته نیازهای خود را به کمک این اپلیکیشن فراهم سازید، برای دسترسی به این اپلیکیشن رایگان کافیست ساختمان یار را در کافه بازار برای دستگاه‌های اندرویدی و سیپ اپ برای دستگاه‌های iOS جستجو کرده و از خدمات بی‌نظیر آن استفاده کنید.

 

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

برچسب ها :