نصب بسته نصبی آسان
آموزش نصب بسته نصبی آسان ، پوسته های وردپرس
11/23/2017 تاریخ انتشار
نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) رایمون

نرم افزار انبارداری (نرم افزار انبار) نرم افزار انبارداری یکی از زیر مجموعه نرم افزار های لجستیک می باشد که وظیفه اصلی آن مدیریت گردش کالا از زمان درخواست تا تحویل است و با نرم افزار های دیگر  نظیر حسابداری، دارایی ثابت، تامین، فروش، تولید و… ارتباط دو طرفه دارد....

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی

متن موزیک اجازه از داریوش اقبالی   کوه رو میذارم رو دوشم رخت هر جنگ رو می‌پوشم موج رو از دریا می‌گیرم شیره سنگ رو می‌دوشم میارم ماه رو تو خونه می‌گیرم باد رو نشونه همه خاک زمین رو می‌شمارم دونه به دونه اگه چشم‌هات بگــــن آره هیچکدوم کاری نـــداره اگه چشم‌هات...

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی

متن موزیک بی سرزمین تر از باد از سیاوش قمیشی   آهنگ بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیشی شاعر : یغما گلرویی آهنگ ساز : سیاوش قمیشی تنظیم : اروین خاچیکیان آلبوم بی سرزمین تر از باد ﺻﻮرت ﻋﻜﺲِ ﺗﻮ آﻟﺒﻮم ﺧﻴﺴﻪ ‫دوﺑـﺎره ﺧـﺎﻃﺮه ﺗـﻮ ﺑـﻮﺳﻴﺪم ‫اﻳﻦ ﺳﻮال ﺑﻲ ﺟﻮاﺑﻮ از ﺧﻮدم ‫ﺗـﺎ ﺣـﺎﻻ...

با سلام خدمت آسوده وبی های عزیز :
امروز قصد بر این داریم که بسته نصبی آسانی که با افزونه کاربردی وردپرسDuplicator ساخته ایم را روی دامنه دیگر نصب کنیم.
اگر یادتان باشد در قسمت قبلی آموزش این افزونه کاربردی وردپرس فقط ما به ساختبسته نصبی در وردپرس ولی در این قسمت قصد داریم که بسته نصبی در وردپرس را که ساخته بودیم  به دامنه ای دیگر و یا هاست دیگر منتقل کنیم.

بسته نصبی در وردپرس

بعد از ساختن بسته نصبی در وردپرس، افزونه کاربردی وردپرس Duplicator  دو فایل که یک فایل مربوط به آرشیو بود و دیگری مربوط به نصب کل وردپرس بود
که فایلی با نام Installer.php بود.

پکیج بسته نصبی در وردپرس

حال ما این دوفایل را داریم و اولین قدمی که بر میداریم باید این دو فایل را به فرمت Zip تبدیل کنیم و به اصطلاح فشرده سازی کنیم. یا اینکه میتوانید خودتان جدا جدا آن ها را آپلود نمایید.

بارگذاری بسته نصبی در وردپرس

ما برای راحتی کارمان این دو فایل را فشرده سازی میکنیم و اکنون قصد داریم که بسته نصبی در وردپرس را بر روی لوکال هاست در پوشه ای جداگانه و دیتابیس جداگانه نصب میکنیم.
اکنون فایل فشرده شده را به پوشه دلخواهی که ساخته ایم منتقل میکنیم .

انتقال بسته نصبی در وردپرس

دقت لازم را داشته باشید که بعد از خارج کردن از حالت فشرده سازی شده فایل آرشیو و Installer.php را حذف نکنید.
حال زمان آن رسیده است که دیتابیسی جدید برای سایتمان ایجاد کنیم.

شما با موفقیت توانسته اید دیتابیسی برای وب سایت جدیدتان بسازید. قدم بعدی این است که در قسمت URL نام دامنه را به صورت (yourdommin.com/installer.php) می نویسیم تا وارد صفحه نصب وردپرس شویم.

پیشنهاد جالب !  فیلم آموزش نصب Adobe Bridge 2018

نصب آسان وردپرس به کمک بسته نصبی در وردپرس

در این صفحه چندین گزینه وجود دارد که ما باید آن ها را تکمیل کنیم.

Name: در این قسمت می بایستی نام دیتابیس جدیدمان را وارد کنیم.
User: این گزینه را با نام کاربری دیتابیس تکمیل میکنیم.
Password: و این قسمت را نیز با کلمه عبور دیتابیسمان تکمیل میکنیم.
حال که فیلد های مورد نظر را تکمیل کرده ایم کافیست روی گزینه test connection کلیک کنیم تا اطلاعاتی که وارد کرده ایم را بررسی کند.

اتصال به دیتابیس در بسته نصبی در وردپرس

اطلاعات وارد شده موفقیت آمیز بود! حال کافیست که روی گزینه Advanced Options کلیک کنیم و روی گزینه های  “Manual Package و گزینه آخر که مربوط به تایید قوانین می باشد کلیک کنید و در نهایت روی دکمه Run کلیک کنید.

تنظیمات دستی در بسته نصبی در وردپرس

با کلیک بر روی دکمه Run صفحه ای همانند صفحه زیر اجرا می شود که در این قسمت دیتابیس و وردپرس ما با کمک بسنه نصبی در وردپرس در حال نصب شدن و ست می باشند.

در حال نصب توسط بسته نصبی در وردپرس

نصب آسان به کمک بسته نصبی در وردپرس

با اتمام هماهنگ سازی وارد زبانه Update می شویم که می بایستی اطلاعاتی مربوط به سایت را مشخص کنیم . در قسمت Title نامی برای وب سایت و در قسمت Add New Admin Account از شما کلمه عبور و نام کاربری می خواهد . بعد از تکمیل فیلد ها روی گزینه Run Update کلیک کنید.

نتیجه ی نهایی

حال فقط کافیست که سایتمان را اجرا کنیم و متوجه شویم که تمامی اطلاعات، قالب، افزونه ها، نوشته ها، تصاویر و کلیه اطلاعاتی که در وب سایت قبلی
بود در وب سایت جدیدمان نیز منتقل شده است.

نتیجه ی نصب به کمک بسته نصبی در وردپرس

شما با استفاده از این افزونه کاربردی وردپرس می توانید وردپرس سایت خود را تنها با چند کلیک و بدون هیچگونه دانش کدنویسی به دامنه های دیگر منتقل کنید .

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code