نرم افزار حسابداری
بهترین نرم افزار حسابداری
01/20/2021 تاریخ انتشار
نرم افزار فروش رایمون

نرم افزار فروش رایمون

نرم افزار فروش فروش از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های لجستیک هر کسب و کار زنده و پویاست که اثر مستقیم بر فعالیت‌های متنوع و مختلف سازمان دارد در نتیجه ایجاد مشکل در بخش فروش سبب بروز اختلالات در تمام فعالیت‌‌های کسب و کار می‌‌شود به همین دلیل، عمده‌ترین دغدغه مدیران...

نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمان)

نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمان)

نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمان) برای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (Enterprise resource planning) که به اختصار ERP گفته می شود تعاریف بسیاری موجود می باشد اما در کل می توان ای آر پی را شامل طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلفی دانست که به بهبود عملکرد یک سازمان منتهی...

معرفی شرکت آوید سامانه رایمون تولید کننده نرم افزار ERP

معرفی شرکت آوید سامانه رایمون تولید کننده نرم افزار ERP

معرفی شرکت آوید سامانه رایمون تولید کننده ERP شرکت آوید سامانه رایمون فعال در حوزه ی تولید نرم افزار های مدیریت  برنامه‌ریزی منابع سازمان یا به اختصار ERP  با شعار رایمون، یک همکار، فرارتر از یک راهکار در حال فعالیت و کار در این صنعت است که با دانش فنی و علم بالا و...

نرم افزار حسابداری

مفهوم حسابداری را علم بکارگیری فنون طبقه‌بندی، تلخیص، ثبت و بایگانی اطلاعات مالی یک سازمان و گزارش‌گیری لحظه‌ای از اطلاعات موجود می دانند. اما وظیفه ای که بر دوش یک نرم افزار حسابداری خوب و کارآمد می باشد بیش از برآورده ساختن مفاهیم حسابداری می باشد.

بهترین نرم افزار حسابداری باید علاوه بر مفاهیم اصلی حسابداری دارای ویژگی هایی زیر باشد:

 • یکپارچگی با سایر نرم افزارهای جاری در سازمان
 • کاربری ساده
 • امنیت بالا
 • حقوق دسترسی
 • قابلیت اطمینان
 • تحت وب بودن (جهت امکان فعالیت در هر زمان و مکان)
 • گزارشات جامع و کامل مدیریتی
 • انطباق با قوانین مالیاتی کشور
 • بروز رسانی رایگان و مداوم
 • بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی و مشاوره قوی

نرم افزار حسابداری رایمون :

سیستم حسابداری رایمون ،  به کمک به روز ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده و در بستر وب و شبکه امکان برآورده نمودن تمام نیاز های مدیران مالی و سازمان ها را دارد و در مدت کوتاهی توانسته به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری و مالی در بین کاربران مدیران شناخته شود ، از ویژگی های بارز نرم افزار رایمون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • یکپارچگی:
  اتصال یکپارچه سیستم حسابداری با نرم افزار های دیگر مانند انبار، حقوق و دستمزد، فروش، خزانه داری ( دریافت و پرداخت)، دارایی ثابت (مدیریت اموال)، بهای تمام شده و مدیریت پیمانکاری یکی از مهمترین نکات در زمان خرید می باشد.
 • کاربری ساده:
  نرم افزار حسابداری رایمون به نحوی طراحی شده تا کاربران بتواند در محیطی بسیار ساده و کاربر پسند عملیات مالی خود را انجام دهند و سرعت یادگیری جهت کار با این نرم افزار بسیار بالا می باشد.امنیت بالا : سیستم حسابداری دارای اطلاعات کلیدی و بسیار مهم سازمان می باشد. سیستم حسابداری رایمون با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا و تحلیلی جامع توانسته به سطح بالایی از امنیت در حفظ و نگهداری اطلاعات دست پیدا نماید.
 • حقوق دسترسی:
  تعداد افراد محدود و خاصی در هر سازمان به اطلاعات مالی دسترسی دارند که حتی در بین این افراد نیز ممکن است اطلاعات به صورت یکسان وجود نداشته باشد در نتیجه داشتن حقوق دسترسی به ریز ترین حالت ممکن می تواند برای یک مدیر مالی بسیار مهم باشد.
 • قابل اعتماد بودن :
  نوع تولید و معماری سیستم حسابداری رایمون به نحوی بوده که میزان خطای نرم افزاری در آن در حد صفر می باشد و پس از استقرار نرم افزار به هیچ وجه امکان از کار افتادن یا خرابی نرم افزار وجود ندارد همچنین با اجرای کنترل های دقیق اصول مالی در زمان ورود اطلاعات یا دریافت خروجی از نرم افزار توانسته صحت و دقت تضمین شده اطلاعات مالی را به ارمغان آورد.
 • تحت وب:
  این ویژگی باعث می شود تا کاربران و مدیران در خارج از محیط کار خود نیز بتوانند با نرم افزار حسابداری کار کنند که شایان ذکر است جهت بالا بردن امنیت دیتا ، نرم افزار در محیط مشتری نصب می شود و به اصطلاح نرم افزار در بستر Cloud نیست ، در نتیجه هیچ کس جز مشتری به دیتا های مالی سازمان دسترسی ندارد.
 • گزارشات جامع و کامل مدیریتی:
  در نرم افزار حسابداری رایمون قابلیت دریافت بیش از ۶۰ نوع گزارش وجود دارد گزارشاتی مانند مرور حساب ها، تجزیه سنی، دفاتر کل در سطح ساده و تحلیلی، دفاتر روزنامه، تراز های مقایسه ای و تحلیلی در سطح ماهانه و سالانه ،سود و زیان و …. علاوه بر موارد مذکور سیستم حسابداری رایمون از ابزار بسیار قدرتمند گزارش سازی بهره مند است که توانایی تهیه و ساخت هر نوع گزارش در هر سطح و با هر ویو مورد نظری دارد همچنین مدیران مالی می توانند گزارشات را با خروجی های دلخواه مانند Excel ,pivot ,pdf و … دریافت نمایند.
 • انطباق با قوانین مالیاتی کشور:
  بهترین نرم افزار حسابداری باید دارای کنترل های داخلی مناسبی باشد تا کاربر به راحتی نتواند به صورت عمدی یا سهوی در حسابها و سرفصل ها تغییراتی خلاف قوانین کشوری ایجاد نماید که عدم کنترل این امر در نهایت میتواند به جریمه های بسیار سنگین و حتی مجازات های قانونی ختم شود.
 • بروز رسانی رایگان و مداوم:
  متاسفانه اکثر شرکت های تولید کننده سیستم حسابداری برای بروز رسانی سیستم های خود مشتریان را مجبور به بستن قرارداد پشتیبانی می کنند اما شرکت رایمون به صورت رایگان و دوره ای بدون دریافت مبلغ سرویس پک را اعمال می نماید.
 • بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا :
  استفاده از تکنولوژی جدید باعث افزایش سرعت ، امنیت ، دقت و کارایی نرم افزار می شود که در نهایت باعث کاهش هزینه سازمان شما خواهد شد.
 • قیمت مناسب :
  قیمت یک نرم افزار حسابداری می بایست با عملکرد و کارایی آن سنجیده شود. شرکت آوید سامانه رایمون مفتخر است اعلام نماید در بین محصولات تمامی رقبا که بتوانند با نرم افزار حسابداری رایمون برابری نمایند ارزان ترین قیمت را دارد.
 • پشتیبانی و مشاوره قوی:
  همانطور که گفته شد بروزرسانی فنی از نرم افزار رایگان می باشد و واحد پشتیبانی رایمون در تمام ساعات کاری در خدمت مشتریان می باشد تا مشکلات فنی یا کاربری را برطرف و با مشاوره رایگان و برگزاری وبینار های تخصصی به کمک “پارک علم و فناوری“ و “صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت ریاست جمهوری“ در انجام اموری مالی، سازمان شما را یاری نماید
پیشنهاد جالب !  نرم افزار فروش رایمون

 

 تمام موارد مذکور در کنار هم باعث شده نرم افزار حسابداری رایمون به عنوان یکی از بهترین و کارامد ترین سیستم های مالی کشور شناخته شود.

 

نرم افزار حسابداری, نرم افزار حسابداری, آوید سامانه رایمون

منبع : مقاله نرم افزار حسابداری رایمون

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

برچسب ها :