شرکت آوید سامانه رایمون ERP
معرفی شرکت آوید سامانه رایمون تولید کننده نرم افزار ERP
04/28/2020 تاریخ انتشار
نرم افزار فروش رایمون

نرم افزار فروش رایمون

نرم افزار فروش فروش از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های لجستیک هر کسب و کار زنده و پویاست که اثر مستقیم بر فعالیت‌های متنوع و مختلف سازمان دارد در نتیجه ایجاد مشکل در بخش فروش سبب بروز اختلالات در تمام فعالیت‌‌های کسب و کار می‌‌شود به همین دلیل، عمده‌ترین دغدغه مدیران...

بهترین نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری مفهوم حسابداری را علم بکارگیری فنون طبقه‌بندی، تلخیص، ثبت و بایگانی اطلاعات مالی یک سازمان و گزارش‌گیری لحظه‌ای از اطلاعات موجود می دانند. اما وظیفه ای که بر دوش یک نرم افزار حسابداری خوب و کارآمد می باشد بیش از برآورده ساختن مفاهیم حسابداری می...

نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمان)

نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمان)

نرم افزار ERP (برنامه ریزی منابع سازمان) برای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (Enterprise resource planning) که به اختصار ERP گفته می شود تعاریف بسیاری موجود می باشد اما در کل می توان ای آر پی را شامل طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلفی دانست که به بهبود عملکرد یک سازمان منتهی...

معرفی شرکت آوید سامانه رایمون تولید کننده ERP

شرکت آوید سامانه رایمون فعال در حوزه ی تولید نرم افزار های مدیریت  برنامه‌ریزی منابع سازمان یا به اختصار ERP  با شعار رایمون، یک همکار، فرارتر از یک راهکار در حال فعالیت و کار در این صنعت است که با دانش فنی و علم بالا و همچنین با همکاری پارک علم و فناوری استان البرز توانسته است نرم افزار تحت وب مناسبی پیاده سازی و اجرا کند.

 ورود به سایت آوید سامانه رایمون  ➡

 

راهکاری های شرکت آوید سامانه رایمون :

سیستم تحت‌وب

رایمون با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و با در نظر گرفتن نیاز‌های دنیای مدرن، محدودیت‌ها را کنار گذاشته و این امکان را به شما می‌دهد که با استفاده از لپتاپ، تبلت یا گوشی در هر‌مکان و هر‌زمان، اطلاعات سازمانتان را در دستان خود داشته باشید.

به اندازه نیازتان سرمایه‌گذاری کنید

رقابتی بودن قیمت نرم‌افزار رایمون و امکان انتخاب سیستم و زیرسیستم‌ها، متناسب با نیازتان، قدرت انتخاب بیشتری را برای شما فراهم می آورد.

از کارگاه تا هلدینگ

نرم‌افزار رایمون برای استفاده در شرکت‌ها با اندازه‌های متفاوت طراحی شده و قابلیت بکارگیری در یک کارگاه کوچک تا هولدینگ را دارا می‌باشد لذا دیگر دغدغه خرید نرم‌افزار جدید، در آینده را نخواهید داشت و پس از رشد سازمان، پاسخگوی نیاز‌هایتان خواهیم بود.

راهکارهای یکپارچه

با پیاده‌سازی راهکارهای یکپارچه از گسستگی اطلاعات و ایجاد اختلال در بین واحد‌های سازمان خود جلوگیری به عمل آورید و با تحکیم داده‌ها و فرایندها در یک نرم‌افزار ERP، اطلاعات جامع و یکپارچه را در قالب گزارش‌های متنوع در اختیار داشته باشید.

موتور گزارش‌ساز

هر شرکتی فرایند‌های پیچیده و ویژگی‌های منحصر به خود را دارد که گزارشات استاندارد، این فرایند‌ها را پوشش نمی‌دهند. این موضوع نگرانی بسیاری از مدیران در انتخاب ERP می‌باشد. با موتور گزارش‌ساز رایمون به صورت نامحدود گزارشات مخصوص خود را داشته باشید.

مدیریت تولید

شناسایی نیازهای ویژه و شفاف‌سازی فرایندهایی که نقش گلوگاه دارند، رایمون را به بهترین گزینه برای کارخانه‌های تولیدی بزرگ یا در‌حال رشد تبدیل نموده است. با استفاده از رایمون بهره‌وری و کارایی خطوط تولید خود را افزایش دهید و در بالاترین سطح از ظرفیت تولید خود استفاده نمایید.

سیستم های موجود در نرم افزار ERP شرکت آوید سامانه رایمون :

سیستم‌های مالی:

حسابداری

حقوق و دستمزد

دارائی‌ثابت

خزانه داری

بهای تمام شده

سیستم‌های لجستیک:

مدیریت تأمین و پیمانکاری

انبار و حسابداری انبار

فروش

سیستم‌های تولید:

اطلاعات مهندسی ساخت

سفارش‌گذاری تولید

ثبت عملکرد تولید

همچنین برای اطلاعات بیشتر و یا درخواست دمو میتوانید به سایت شرکت آوید سامانه رایمون رجوع کنید

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code